Ballina Etiketimet Ahmeti

Etiketim: Ahmeti

Profesor doktor Salih Ahmeti feston pensionim

0
Profesori doktor Salih Ahmeti ka festuar ditëlindjen e tij të 65-të, bashkë me kolegët e tij në të Klinikës Infektive.Me rastin e pensionimit të...

Ahmeti prezantoi raportin vjetor të punës

0
Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot në seancën e 6-të të Kuvendit Komunal, ka prezantuar raportin vjetor të punës për vitin 2021,...

​Ahmeti: Bota pa vaksinim do të dukej ndryshe

0
COVID-19, ka qenë virusi i cili ndryshoi gjithë botën, duke lenë me qindra njerëz të vdekur, por që nga shpikja e vaksinës situata është...

Cakaj takon Ali Ahmetin: Faktori shqiptar ka rëndësi të patjetërsueshme. Shqipëria...

0
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, në kuadër të vizitës së tij zyrtare në Shkup, zhvilloi një takim me Kryetarin e...

118 raste aktive me COVID-19 në Lipjan, Ahmeti shpërndan maska falas

0
Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, duke folur lidhur me gjendjen aktuale dhe masat parandaluese kundër pandemisë, tha se në këtë komunë ditëve...

​Ahmeti: Mos e nënçmoni faktin e rrezikut nga virusi

0
Kryetari i komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti ka thënë se gjendja me COVID-19 në këtë komunë është serioze me trend të rritjes, pasi javën...

​Imri Ahmeti fton qytetarët për kujdes të shtuar ndaj COVID-19

0
Aktualisht në Komunën e Lipjanit janë 41 raste aktive të identifikuara me Covid-19. Kryetari Imri Ahmeti ka bërë thirrje për zbatimin e masave të aprovuara...

Ahmeti: Kemi 41 raste aktive me COVID-19, edhe në Lipjan duhet...

0
41 persona aktiv të infektuar me COVID-19 janë tani për tani në komunën e Lipjanit. Kjo është bërë e ditur nga kryetari i komunës, Imri...

Arianit Ahmeti e sqaron rastin, e ka kërcënuar apo jo Durmishin

0
Ish zv. sekretari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Arianit Ahmeti, sqaron situatën me Avni Durmishin. Ai habitet se si ka shkruar Avni Durmishi, zyrtar...

Ahmeti bën homazhe te varri i Fadil Vokrrit

0
Zëvendës-sekretari i FFK-së, Arianit Ahmeti gjatë ditës së sotme ka bërë homazhe te varri i legjendës së futbollit, Fadil Vokrri. Përveç Ahmetit, te varri i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24