Ballina Etiketimet Ahmetajn

Etiketim: Ahmetajn

Rama me Ahmetajn në Shijak: Këtë javë çelen fondet e dëmshpërblimit,...

0
Kryeministri Edi Rama së bashku me ministrin e Rindërtimit, Arben Ahmetaj, ministren e Mbrojtjes  Xhaçka dhe kryetarin  Bashkisë së Shijakut, Elton Arbana,  kanë vizituar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24