Ballina Etiketimet Ahmet

Etiketim: Ahmet

Alma Mehmeti dhe Chris Doran fitues të turneut “Ahmet Hoxha 2022”

0
Në SHFMU "Tefik Çanga" në Ferizaj u mbajt turneu i 23-të përkujtimor për senior/e "Ahmet Hoxha 2022" që pati një pjesëmarrje të madhe të...

Lidhja e Prizrenit dhe Ahmet Hoxha MK kampion të Kupës së...

0
Në SHFMU 'Tefik Çanga' në Ferizaj u mbajt turneu ekipor Kupa e Kosovës në pingpong për junior U17, për meshkuj dhe femra.Në kategorinë e...

Tentoi të vrasë Lulzim Berishën, Gjykata e Durrësit dënon Ahmet Ajetin

0
Gjykata e Durrësit ka dënuar, Ahmet Ajetin për akuzën e vrasjes së mbetur në tentativë në dëm të Lulzim Berishës. Ajeti është dënuar me 24...

Ahmet Petrova: Ne e mirëpresim çdo vendim  

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Hendbolli së shpejti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24