Ballina Etiketimet Ahengje

Etiketim: ahengje

Dasma dhe ahengje/ Komisionieri Varhelyi shkund Ramë ‘ironikun’

0
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi i cili është i pranishëm në samitin e Ballkanit të Hapur që po mbahet në Ohër në...

“U dhanë 700 mln lekë për ahengje”- Berisha denoncon dhe ironizon...

0
Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar serish se janë shpenzuar 700 mln leke për ahengje nga bashkia Tiranë dhe ministria e Kulturës. Sipas tij,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24