Ballina Etiketimet AH1N1

Etiketim: AH1N1

“Vdekjet nga AH1N1 kanë qenë më të larta sesa nga Covid,...

0
Numri i vdekjeve totale në muajt e parë të 2020-s është shumë herë më i vogël sesa viti i kaluar dhe dy vjet përpara,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24