Ballina Etiketimet Agustin Grembaj

Etiketim: Agustin Grembaj

U kapën në ‘shtëpi bari’ me kanabis me vlerë 9.5 mln...

0
Një vendim aspak i zakontë ka ndodhur në Glasgou të Skocisë. Dy shqiptarët Orges Rizaj dhe Agustin Grembaj të cilët u kapën në një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24