Ballina Etiketimet Aguilera

Etiketim: Aguilera

Christina Aguilera shfaqet tërësisht lakuriq

0
E zhveshur Christina mbron komunitetin LGBTI Është një prej emrave më të njohur të industrisë së muzikës. Christina Aguilera, së fundi ka publikuar disa fotografi, në...

E tepron Cristina Aguilera, ndan fototrafi lakuriq me miliona ndjekësit

0
Cristina Aguilera la pa tekst me veprimin e fundit. Cristina Aguilera është një prej emrave më të njohur të industrisë së muzikës dhe njëherësh shumë...

Christina Aguilera shijon turneun në Londër, shfaqet në skenë me vajzën

0
Ajo është duke shijuar tourin e saj botëror në mbështetje të albumit të tetë, Liberation. Ndaj Christina Aguilera bëri shfaqjen e saj në Wembley Arena...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24