Ballina Etiketimet Agresiviteti

Etiketim: agresiviteti

Bie agresiviteti i virusit, Brataj: 7 mutacione të Covid-19 në qarkullim

0
Nëse prej ditësh keni temperaturë jo të lartë ose diarre, mund të jeni prekur nga coronavirusi edhe pse tamponi ju del negativ. Mjekët kanë...

Studimi i Akademisë së Shkencave: Agresiviteti i koronavirusit nuk është ulur

0
Akademia e Shkencave ka publikuar një studim të specialistit akademik Genc Sulçebe dhe Prof. Dr. Alban Yllit në lidhje me imunitetin e popullatës 5...

Studimi i Akademisë së Shkencave për Covid: 6-7 % e popullatës...

0
“Studim pёr pandeminё, mbi gjendjen e imunitetit të popullatës pesë muaj pas shpërthimit të COVID-19” • Deri në qershor 6-7 për qind e popullatës në...

Shqipëria sot shënoi shifra rekord infektimesh me covid19, Pipero: E pritshme...

0
Shtimi i rasteve pozitive me koronavirus ishte i pritshëm nga specialistët. Pëllumb Pipero tregon për A2 arsyet që na çuan në shifrat më të larta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24