Ballina Etiketimet Agnelli

Etiketim: Agnelli

Agnelli flet për Superligën: UEFA ndërpreu dialogun, Ceferin e mori si...

0
Në vazhdën e eventit "Il Foglio" në "San Siro", organizuar nga "Giornale" në Milano, numri një i Juventusit, Andrea Agnelli, ka folur për Superligën....

Ronaldo i xhindosur me dy shokë të skuadrës! Flet me presidentin...

0
Cristiano Ronaldo ka braktisur ishullin e Madeirës dhe është kthyer te Juventusi në Torino, ku ashtu si Pjanic do të qëndrojë në karantinë për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24