Ballina Etiketimet AGK

Etiketim: AGK

AGK-ja dënon vendimin për mbylljen e Kuvendit të FFK-së për gazetarët...

0
Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës e ka pranuar me shqetësim vendimin e Federatës së Futbollit të Kosovës për të mbyllur punimet e Kuvendit zgjedhor...

AGK dhe Këshilli i Evropës mbajtën diskutimin “Mekanizmat për Financimin e...

0
Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës, me mbështetjen e projektit të përbashkët të Këshillit të Evropës dhe Bashkimit Evropian "Liria e Shprehjes dhe Liria e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24