Ballina Etiketimet Agjërueshëm

Etiketim: agjërueshëm

Ja çfarë duhet të bëni nëse jeni agjërueshëm dhe jeni të...

0
Myslimanët filluan muajin e shenjtë të Ramazanit, do të thotë se ata do të agjërojnë nga lindja e diellit deri në perëndimin e diellit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24