Ballina Etiketimet Agjëron

Etiketim: agjëron

Almeda Abazi tregon se agjëron që nga mosha 15-vjeçare

0
Aktorja, prezantuesja dhe së fundmi këngëtarja Almeda Abazi, vazhdon të jetë personazh shumë i pëlqyer në trojet shqiptare. Ajo prej vitesh jeton dhe vepron në...

A po agjëron Ryva, këtë e tregon përmes postimit të fundit

0
Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe...

Fjolla publikon foto me shami në kokë, tregon se po agjëron

0
Edhe Fjolla Morina ka vendosur të agjërojë Ramazanin. Besimtarët e fesë islame të premten kanë nisur muajin e shenjtë të Ramazanit. Këngëtarja Fjolla Morina ka uruar...

Edhe Leonora po agjëron, shikoni çka përgatiti për syfyrin e parë

0
Leonora Jakupi është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura për publikun Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24