Ballina Etiketimet Agjërimit

Etiketim: agjërimit

Shtatë dobitë fizike dhe shpirtërore të agjërimit gjatë Ramazanit

0
Agjërimi gjatë muajit të bekuar të Ramazanit sjell më vete shumë dobi. Ndër to po ju rendisim shtatë: “NATA E KADRIT ËSHTË MË E MIRË...

Rëndësia e ushqyerjes së shëndetshme gjatë agjërimit

0
Agjërimi është periudha gjatë të cilës njerëzit heqin dorë nga ushqimet dhe pijet prej agimit deri në perëndimin e diellit. Gjatë kësaj periudhe është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24