Ballina Etiketimet Agjërimi

Etiketim: agjërimi

E krishtera që agjëron në Delvinë: Ndjej plotësim shpirtëror

0
Rreth 80 për qind e banorëve të Delvinës i përkasin besimit islam. Në këtë muaj të Ramazanit pjesa më e madhe e tyre agjërojnë.Elsa,...

A paraqet rrezik për shëndetin agjërimi gjatë pandemisë?

0
Gjatë muajit të Ramazanit, besimtarët myslimanë nuk hanë dhe nuk pinë nga lindja e Diellit deri në perëndim të tij. Familjet dhe miqtë shpesh mblidhen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24