Ballina Etiketimet Agjente

Etiketim: agjente

“Dy agjentë më erdhën në shtëpi me foton e Ramës”/ Rrëfehet...

0
Mediat amerikane ditët e fundit i kanë bërë jehonë lajmit të arrestimit të ish-zyrtarit të lartë të FBI-së Charles McGonigal, i cili akuzohet se...

“E bardha” nga Ekuadori, agjentë të policisë shqiptare shfaqen në Guayaquil

0
Teksa në Ekuador janë kapur sasi të mëdha të Kokainës, që nisen drejt Europës, agjentë të policisë shqiptare kanë shkuar në vendin latin. Sisa efektivë...

Trump dërgon agjentë federalë në qytetet ku ka rritje të dhunës

0
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se do të dërgojë agjentë federalë në më shumë qytete amerikane, për të ndihmuar në frenimin...

Presidenti Trump dërgon agjentë federalë në më shumë qytete për të...

0
Agjentët federalë të zbatimit të ligjit janë duke u dislokuar në dy qytete të tjera amerikane për t’i dhënë fund një rritjeje të numrit...

Shmanget sulmi ne Shqiperi nga agjente sekrete te Iranit – Lajmi...

0
Në Shqipëri është zbuluar një celulë terroriste iraniane.   Drejtori i Policisë së Shtetit ka bërë të ditur se...

Tirane, Policia kontrolle te rrepta me agjente civile prane shkollave –...

0
Policia e Tiranës po ushtron kontrolle me agjentë civilë dhe shërbime të hapura pranë shkollave të kryeqytetit, për parandalimin dhe goditjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24