Ballina Etiketimet Agjensitë

Etiketim: agjensitë

Agjensitë Hapësinore në SHBA, Evropë dhe Japoni njoftojnë ‘Panelin’ e COVID-19

0
Agjensia amerikane e hapësirës NASA dhe homologet e saj evropiane dhe japoneze (ESA, JAXA) njoftuan të enjten nisjen e Panelit të Vëzhgimit të COVID-19...

Agjensitë Hapësinore në SHBA, Evropë dhe Japoni njoftojnë ‘Panelin’ e COVID-19

0
Agjensia amerikane e hapësirës NASA dhe homologet e saj evropiane dhe japoneze (ESA, JAXA) njoftuan të enjten nisjen e Panelit të Vëzhgimit të COVID-19...

Nis “gjuetia” e personave në kerkim / Lamallari : Jemi në...

0
Zëvendësministri i Brendshëm Besfort Lamallari dhe drejtues të lartë të Policisë së Shteti, inspektuan ambientet e Njësisë Speciale për Kapjen e Personave në Kërkim....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24