Ballina Etiketimet Agjenda

Etiketim: agjenda

Agjenda e shënimit të festës së Pashkëve

0
Në Katedralen "Nënë Tereza" në Prishtinë, nën drejtimin e Ipeshkvit të Ipeshkvisë së Kosovës, Imzot Dodë Gjergji, mbahet ceremonia e vigjiljes së Pashkëve.Agjenda:Mesha solemne...

Zbardhet agjenda e Kongresit të PS-së nesër, ja temat dhe kush...

0
Zbardhet agjenda e punimeve të Kongresit të Partisë Socialiste që do të zhvillohet ditën e nesërme në Kryeqytet.Mësohet se kongresi do të nisë në...

Kongresi i PS nis sot nga sheshi, zbardhet agjenda

0
Partia Socialiste mbledh sot organin e saj më të madh vendimmarrës, Kongresin ku do të vendosen objektivat për garat e ardhshme elektorale. Ky është...

Agjenda mediale e Presidentes Osmani për nesër

0
Presidentja e Republikës së Kosovës Vjosa Osmani - Sadriu do të marrë pjesë në disa ngjarje të cilat organizohen me rastin e shënimit të...

Zbardhet agjenda e Lulzim Bashës në Kosovë/ Takime me krerët më...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të zhvillojë një vizitë dyditore në Kosovë, me ftesë të Kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti. Burimi: top-channel.tv

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24