Ballina Etiketimet Agjencis

Etiketim: Agjencis

Komuna e Graçanicës zbaton vendimin e Agjencisë për Informim dhe Privatësi

0
Komuna e Graçanicës, në afatin e përcaktuar sipas Vendimit Nr. 100/2022, të datës 20.04.2022, të nxjerrë nga Agjencia për Informim dhe Privatësi, lidhur me...

Emërohet Drejtori i Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore

0
Kryeministri Edi Rama ka emëruar Drejtorin e Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore, Muhamet Rrumbullaku.Kreu i ri i AMP, ka një karrierë 29-vjeccare në strukturat e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24