Ballina Etiketimet Agimi

Etiketim: Agimi

Agjencia e Industrisë Kreative rikthen kinemanë “Agimi”, Veliaj: Aset për Tiranën,...

0
Në vitin e Kryeqytetit Europian të Rinisë, Tirana themelon një strukturë të re kushtuar artit, kulturës dhe teknologjisë.Agjencia e Industrisë Kreative është institucioni më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24