Ballina Etiketimet Aga

Etiketim: Aga

Agaçi pyetet për inceneratorët/ Debate me deputetët e opozitës për vendimet...

0
Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Ministrave, Ëngjëll Agaçi ka qenë dëshmitari i radhës në Komisionin hetimor për Impiantet e Mbetjeve Urbane.Ai u shpreh...

As Agaçi nuk i njeh Mërtirin, Zoton dhe Gugalljan: Këshilli i...

0
Sekretari i përgjithshëm i Kryeministrisë, Engjëll Agaçi është duke dëshmuar ditën e sotme para Komisionit Hetimor për Inceneratorët.Agaçi në këtë komision tha se nuk...

Tabaku: Agaçi të paraqitet me procesverbalet e 3 mbledhjeve të Këshillit...

0
Kryetarja e Komisionit Hetimor për Inceneratorët, Jorida Tabaku, i kërkoi sekretarit të Përgjithshëm të Kryeministrisë, Engjell Agaçi, që gjatë dëshmisë të sjellë edhe procesverbalet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24