Ballina Etiketimet Aftësitë

Etiketim: Aftësitë

McGregor shfaq aftësitë e tij në futboll

0
Legjenda e UFC-së, Conor McGregor, ka treguar aftësitë e tij në futboll përmes një videoje të postuar në rrjetet sociale. Irlandezi bëri bujë në “Instagram”,...

’24 bars’ nga Melinda, vulë e reperes për aftësitë e saj...

0
Melinda ka publikuar këngën e re. Melinda Ademi kishte disa muaj që nuk ka publikuar ndonjë këngë, por pritja ia vlejti, reperja vjen më një...

Kejvina Kthella si ‘arabe’ tregon aftësitë në ‘belly dance’

0
Kejvina Kthella ka mahnitur jurinë e ‘Dance with me’. Ndryshe nga herët e tjera Kejvina Kthella të hënën në ‘Dance with me’ është paraqitur me...

Aftësitë që i duhen fëmijës suaj

0
Çdo prind dëshiron që fëmijët e vet të rriten të lumtur dhe të suksesshëm. Kjo është arsyeja pse nënat apo baballarët nuk kursejnë përpjekje,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24