Ballina Etiketimet Aftesim teknologjik 6 ideart teste

Etiketim: aftesim teknologjik 6 ideart teste

Duel shpejtësie ndërmjet Porsche 911 Turbo dhe McLaren 720S

0
Një garë e re shpejtësie është zhvilluar ndërmjet Porsche dhe McLaren. Kjo ishte një nga ato garat që shumë duan të shohin dhe skuadra e...

Ekranet e telefonit janë më rezistues: Mbrojtja e coronavirusit gjithashtu po...

0
Ne e dimë se cila është pjesa më e prekshme e çdo telefoni të zgjuar – sipërfaqja e xhamit. Pa marrë parasysh sa e mbani...

Twitter: Hakerët shikuan mesazhet private të 36 llogarive

0
Twitter tha se hakerët kanë parë mesazhe direkte private nga 36 llogari, që kanë qenë të përfshira në sulmin kibernetik të javës së kaluar. Twitter...

Arrin iPhone special për hakerat, por me siguri nuk mund ta...

0
Siç u premtua për herë të parë vitin e kaluar, Apple tani ka një lloj të veçantë iPhone që është krijuar posaçërisht për hakerat...

Makinat e vjetra janë tërheqëse për disa për shkak të thjeshtësisë...

0
Sado tërheqëse që mund të jenë për disa, makinat e vjetra kanë një të metë të madhe, dhe kjo është siguria. Makinat e vjetra janë...

Vetura elektrike Rimac C Two nga Kroacia, e programuar për të...

0
Vetura elektrike Rimac Two e krijuar dhe prodhuar në Kroaci, nuk ka të vendosur algoritme ku pesha e veturës ndërron për secilën rrotë varësisht...

Dalin fotot se si mund të duket Hyundai Tucson i ri

0
Hyundai ka lëshuar një vizatim të dizajnit të brendshëm të gjeneratës së re të modelit të tij SUV, Hyundai Tucson. Siç pritej, kabina është e...

Elon Musk tregon se si do të duket fabrika gjigante Tesla...

0
Fabrika gjigante nga Tesla do të ketë panele diellore pothuajse në të gjithë pjesën lart.  Fabrika e planifikuar e Tesla në qytetin Brandenburg të Grünheide...

Iphone 12 pritet të jetë më i kushtueshëm

0
Analistët e industrisë teknike bëjnë të ditur se iPhone 12 do të jetë më i shtrenjtë se iPhone 11. Jeff Pu, një analist në “Yuanta...

Mini i ri rrëzohet pasi i kaloi vetëm 20 kilometra

0
Standardi i prodhimit të modeleve të reja nga firma e makinave Mini është tre mijë. Por, numri i modelit të ri Mini John Cooper Works...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24