Ballina Etiketimet Aftesim teknologjik 5

Etiketim: aftesim teknologjik 5

Microsoft po e shtyn ‘Windows Update 10 May 2020’ për më...

0
Ka pasur një seri të përditësimeve problematike nga Microsoft gjatë muajve të fundit, dhe përditësimi më i fundit i veçorive – Windows 10 May...

Microsoft po shtyn Windows Update 10 May 2020 për më shumë...

0
Ka pasur një seri të përditësimeve problematike nga Microsoft gjatë muajve të fundit, dhe përditësimi më i fundit i veçorive – Windows 10 May...

Xhami i ri për pajisjet elektronike i mbijeton rënieve prej 2...

0
Ditën e sotme Corning prezantoi Gorilla Glass Victus, xhamin më të fortë të mundshëm për pajisjet mobile elektronike. Sipas Corning, Victus është dy herë më...

Mënyra e duhur për dezinfektimin e telefonit celular

0
Njerëzit, dashje pa dashje, janë të varur ndaj telefonit celular. Atë e mbajmë gjithnjë në duar, ua japim të tjerëve dhe e lëmë në...

Hakerët tani mund të bëjnë karikues që shkatërrojnë telefonin tuaj

0
Tani telefoni juaj mund të shkatërrohet nga hakerët përmes karikuesve që i vënë flakën telefonit. Disa zbulime nga një  laborator në Kinë kanë demonstruar se...

OnePlus ka prezantuar telefonin e tij më të lirë

0
OnePlus ka prezantuar telefonin e tij më të lirë, i cili ka një ekran 90 Hertz dhe 6 kamera. Me OnePlus Nord, prodhuesi kinez dëshiron...

Fordi i ri që po e “lë në baltë” Ferrarin, ja...

0
Ford Broncon, të modelit sport, CarBuzz po e konsideron si më të hjeshëm sesa Ferrari-n. Branco futet në kategorinë e vetura të fundit moderne, së...

Samsung zgjeron gamën Wind-Free™ me montim në mur në instalime komerciale...

0
Pas prezantimit zyrtar të platformës së kondicionerëve me montim muri Wind-Free™ në janar të këtij viti, Samsung tashmë prezanton Wind-Free™ Deluxe, një kondicioner me...

Iphone 12 pritet të jetë më i kushtueshëm

0
Analistët e industrisë teknike bëjnë të ditur se iPhone 12 do të jetë më i shtrenjtë se iPhone 11. Jeff Pu, një analist në “Yuanta...

Hiqet kamuflazhi: Dalin pamjet e para të Mercedes S-Class 2021

0
Dritat më të holla LED me matricë të plotë do të ndihmojnë në modernizimin e S-Class për një gjeneratë të re, derisa grilat do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24