Ballina Etiketimet Aftesim teknologjik 5 ideart

Etiketim: aftesim teknologjik 5 ideart

Duel shpejtësie ndërmjet Porsche 911 Turbo dhe McLaren 720S

0
Një garë e re shpejtësie është zhvilluar ndërmjet Porsche dhe McLaren. Kjo ishte një nga ato garat që shumë duan të shohin dhe skuadra e...

A mund të marrin më lehtë flakë veturat që kanë aparat...

0
Kemi dëgjuar që te veturat në të cilat janë vendosur aparatet e klimës lehtë mund të marrin flakë. Sa është e rrezikshme? Aparati i klimatizimit...

Hakerat mund të ‘shkatërrojnë’ telefonin me anë të karikuesit

0
Një dobësi në sigurinë e telefonit mund t’i japë mundësinë hakerave që të “shkatërrojnë” smartphone-in tuaj. Sipas Android Central, studiuesit nga “Tencent Security Labs” gjetën...

Kjo kartë Pokemoni ka vlerë 200 mijë euro

0
Një kartë Pokemon u shit në internet ‘Zenmarket’ me një çmim rekord prej 25 milionë jenësh japonez. Kjo është pak më shumë se 200,000 euro...

Kështu pritet të duket BMW M3

0
Fansat e BMW-së duket se po mësohen ngadalë me pamjen e re stilistike që kompania po e përdor në makinat e reja të saj. Kështu...

E ka veturën elektrike, shoferi dëshiron ta mbushë atë me benzinë

0
Me sa duket, një i nuk e ka ditur që makinat nga Tesla nuk duan karburant. Siç shihet, ai së pari kërkon kapakun e mbushësit...

Fordi i ri që po e “lë në baltë” Ferrarin, ja...

0
Ford Broncon, të modelit sport, CarBuzz po e konsideron si më të hjeshëm sesa Ferrari-n. Branco futet në kategorinë e vetura të fundit moderne, së...

Xiaomi Mi Band 5 lëshohet zyrtarisht

0
Xiaomi tani ka filluar zyrtarisht Mi Band 5-in e saj të ri në tregun evropian. Brezi i 5-të i Mi Band i përballueshëm ka një...

Mini i ri rrëzohet pasi i kaloi vetëm 20 kilometra

0
Standardi i prodhimit të modeleve të reja nga firma e makinave Mini është tre mijë. Por, numri i modelit të ri Mini John Cooper Works...

Peticioni për të përfshirë etiketën për Palestinën në hartat në internet...

0
Apple dhe Google janë akuzuar për fshirjen e Palestinës nga hartat e tyre në internet, pavarësisht se asnjëherë nuk u etiketua në radhë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24