Ballina Etiketimet Afrohen

Etiketim: afrohen

“Një gotë verë dhe njerëzit afrohen, bëhen të dashur…”/ Mjeku tregon...

0
Mjeku epidemiolog, Dritan Ulqinaku, i ftuar në emisionin “Repolitix” ka folur lidhur me situatën e koronavirusit në vendin tonë. I pyetur lidhur me aktin normativ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24