Ballina Etiketimet Afroamerikanin

Etiketim: afroamerikanin

FOTO/ Policia në SHBA rrëzon nga karroca afro-amerikanin me aftësi të...

0
Policia e Los Angeles-it ka nisur hetimet për një incident që ka ndodhur mes një protestuesi me aftësi të kufizuara dhe disa policëve. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24