Ballina Etiketimet Afroamerikanët

Etiketim: Afroamerikanët

Çmimet “BET” për afroamerikanët, Beyonce vlerësohet për humanizmin

0
Në Amerikë janë mbajtur Çmimet BET për arritjet e talenteve afroamerikane, duke adresuar në veçanti sfidat me të cilat komuniteti përballet në këtë kohë...

Afro-amerikanët e armatosur nisin marshimin “paqësor” në Oklahoma

0
Një grup afro-amerikanësh me armë dhe liçenca, kanë planifikuar nisjen e një proteste me “lodrat” e tyre, në kundërpërgjigje të grumbullimeve të ngjashme të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24