Ballina Etiketimet Afrimin

Etiketim: Afrimin

SoIO bëri afrimin e saj të parë rreth diellit – anija...

0
Anija eksploruese Solar Orbiter (SoIO) në Evropë, bëri afrimin e saj të parë drejt diellit, duke gjurmuar në një distancë prej më shumë se...

Shyhrete Behluli mbështetë Afrimin dhe Labin për lejimin e mbajtjes së...

0
Edhe këngëtarja Shyhrete Behluli u prononcua në lidhje me organizimin për lejimin e mbajtjes së dasmave para Ministrisë së Shëndetësisë. Behluli tha se unë do të i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24