Ballina Etiketimet Afrikën

Etiketim: Afrikën

​Mbi 13 mijë personel shëndetësor të infektuar nga COVID-19 në Afrikën...

0
Rreth 13 000 punonjës të sektorit shëndetësor janë infektuar në Afrikën e Jugut nga COVID-19 dhe 100 kanë humbur jetën, njoftoi sot ministria afrikano-jugore...

Pamjet/ Brenda spitalit të horrorit në Afrikën e Jugut!

0
Një investigim ekskluziv disa javor i BBC-së në spitalet e ndotura në Afrikës së Jugut ka ekspozuar një dështim të jashtëzakonshëm të sistemit shëndetësor...

​Mbi 200.000 të infektuar me koronavirus në Afrikën e Jugut

0
Më shumë se 200.000 njerëz janë infektuar me COVID-19 në Afrikën e Jugut, dhe katër provincat më të prekura mund të karantinohen përsëri, njoftoi...

Kënga e re e Gashit më e dëgjuara në Afrikën e...

0
Gashi ka lansuar një tjetër hit në bashkëpunim me Cheb Khaled. Gashi para disa ditëve publikoi këngën e tij të re të titulluar ‘Delali’ në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24