Ballina Etiketimet Afrikanoamerikanin

Etiketim: afrikanoamerikanin

Senati amerikan konfirmon afrikano-amerikanin e parë në krye të forcave ajrore

0
Senati amerikan ka konfirmuar në mënyrë unanime, afrikano-amerikanin e parë, që do të udhëheq një prej shërbimeve ushtarake shtetërore. Me 98 vota për dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24