Ballina Etiketimet Afrikanoamerikanë

Etiketim: afrikanoamerikanë

Oficeri shqiptar kthehet në hero, shpëton babë e bir afrikano-amerikanë në...

0
Në një kohë ku SHBA-të ‘vlonin’ nga protestat kundër dhunës se policisë dhe vrasjes së afrikano-amerikanit George Floyd, një shqiptar me detyrë oficer policie...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24