Ballina Etiketimet Afrik

Etiketim: Afrik

Dështoi me Shqipërinë, Britania bën marrëveshjen e re në Afrikë për...

0
Pasi nuk e arriti me Shqipërinë dhe Gjibraltarin, tanimë Britania ka nënshkruar një marrëveshje me Ruandën në përpjekje për të shqyrtuar kërkesat për azil...
Pas Afrikës dhe Dubait, Enca Haxhia si destinacion të radhës të pushimeve zgjedh Turqinë

Pas Afrikës dhe Dubait, Enca Haxhia si destinacion të radhës të...

0
Janë bërë thuajse një muaj që kur këngëtarja Enca Haxhia ka nisur pushimet e para në Afrikë, Zanzibar.Dhe pas disa ditësh qëndrimi atje, ajo...
Pas Afrikës, Enca Haxhia vazhdon pushimet në Dubai

Pas Afrikës, Enca Haxhia vazhdon pushimet në Dubai

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale.Ajo shpesh ndan me ndjekësit e saj fotografi dhe video...
Enca shfaqet provokuese nga pushimet në Afrikë: Trupi im e bën atë të lë agjërimin dhe namazin e tij

Enca shfaqet provokuese nga pushimet në Afrikë: Trupi im e bën...

0
Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia prej ditësh ka nisur pushimet në vende tropikale.Pas Dubait, këtë herë këngëtarja nga Shqipëria po qëndron në Afrikë, e...

Nafta në Shqipëri më e shtrenjta në Europë, fuqia blerëse si...

0
Një shqiptar duhet të shpenzojë mesatarisht gati 20% të të ardhurave ditore për të blerë një litër naftë, me çmimet e sotme, më shumë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24