Ballina Etiketimet Afirmimin

Etiketim: afirmimin

Rexhep Fona: ‘Bota sot’ ka kontribuar shumë si para dhe pas...

0
Ish futbollisti i mirënjohur, Rexhep Fona, tha se gazeta “Bota sot” ka dhënë kontribut të madh si para luftës po ashtu edhe pas luftës.  Fona...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24