Ballina Etiketimet Afermit

Etiketim: afermit

Jashtë rrethimit të sigurisë, me ndërresa, ushqime dhe ujë, ja si...

0
TIRANË Ditë të vështira për ata që janë prekur nga COVID-19 dhe ndodhen në ambiente spitalore por jo më pak e vështirë dhe për të...

FOTO/ Zgjidhja anti-covid! Ja si i takojnë familjarët të afërmit e...

0
Brazili vjen me një ide kreative për të sjellë dashuri për banorët e saj mes pandemisë së koronavirusit, duke krijuar një “tunel përqafimi” që...

“Lufta me Covid-19 s’ka përfunduar”/ Manastirliu nga QSUT-ja: Të vijojmë të...

0
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka takuar mesditën e sotme drejtues të shërbimeve mjekësore në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, për...

Incident ne pervejtorin e vdekjes se Kacifas, te afermit perplasen me...

0
Teksa pritet të nisë ceremonia përkujtimore që do të mbahet në fshatin Bularat, për 1-vjetorin e humbjes së jetës të ekstremistit grek, Kostandin Kacifas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24