Ballina Etiketimet Afërditës

Etiketim: Afërditës

‘Familjarisht vdesim për këtë’, burri i Afërditës ka tashmë një këngë...

0
Bukuroshja shqiptare, Afërdita Dreshaj ka treguar gjithmonë se është një fanse e madhe e muzikës së këngëtarit të njohur, Gena. Por përveç Afërditës, duket se...

Një pushim në mes të javës si ai i Afërditës dhe...

0
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj nuk ka hezituar në asnjë moment të publikojë momentet më të ëmbla krah partnerit të saj,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24