Ballina Etiketimet Afërdita Dreshaj

Etiketim: Afërdita Dreshaj

Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve shqiptarë

Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve...

0
Sot (e martë) shënohet Dita Ndërkombëtare e Gruas.Viteve të fundit është bërë si një lloj feste shumë e njohur thuajse në të gjithë botën,...

Afërdita Dreshaj duket joshëse në fustanin e kuq, bashkëshorti nuk mund...

0
  Afërdita Dreshaj dhe hokeisti Jakub Kindl kanë filluar pushimet në Miami. Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl njësoj si vitin e kaluar kanë zgjedhur Miamin si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24