Ballina Etiketimet Afër

Etiketim: afër

Akuzat për aferën e inceneratorëve, ish-ministri Lefter Koka merret në pyetje...

0
Ditën e premte, në orën 10:00, prokurorët e SPAK do të marrin në pyetje për aferën e inceneratorëve ish ministrin e arrestuar të Mjedisit,...

Presidenti Meta thirrje të arrestuarve për aferën e Inceneratorëve

0
Presidenti Ilir Meta ka rikthyer një pjesë nga deklarata e tij një ditë më parë duke përsëritur edhe njëherë thirrjen për të arrestuarit e...

Ishte në kërkim për aferën e inceneratorit të Elbasanit/ Arrestohet sapo...

0
Arrestohet Etleva Kondi, e cila ishte në kërkim për aferën e inceneratorit të Elbasanit. Mësohet se, Etleva Kondi ka qenë në Itali dhe se...

Habit Rama: Nuk është aferë korruptive, por.

0
Kryeministri Edi Rama i ftuar në emisionin 'Opinion' është pyetur për çështjen e inceneratorëve tha se nuk bëhej fjalë për një aferë, por një...
August Alsina flet për aferën me Jada Pinkett Smith në këngën e re – teksa planifikon të shkruaj …

August Alsina flet për aferën me Jada Pinkett Smith në këngën...

0
Will Smith përballet me poshtërim të mëtejshëm mes polemikave pas skandalit në "Oscars 2022", pasi August Alsina që kishte një lidhje me gruan e...

Vazhdojnë arrestimet në aferën korruptive të inçeneratorëve

0
A ka nisur çmontimi i pandëshkueshmërisë në nivele të larta në Shqipëri? Kjo pyetje shtrohet pas arrestimit nën akuzën për korrupsion dhe shpërdorim detyre...

Shqipëri: Vazhdojnë arrestimet në aferën korruptive të inçeneratorëve

0
A ka nisur çmontimi i pandëshkueshmërisë në nivele të larta në Shqipëri? Kjo pyetje shtrohet pas arrestimit nën akuzën për korrupsion dhe shpërdorim detyre...

Grida Duma: Basha refuzoi 3 javë të denonconte aferën e Portit...

0
Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka bërë akuza të forta ndaj kryetarit Lulzim Basha.Një koment të gjatë në rrjetet sociale, ndër të tjera...

I arrestuar për aferën e inceneratorëve, Lefter Koka përpiqet të lirohet...

0
Ish-ministri i Mjedisit Lefter koka, i cili prej 3 muajsh mbahet në qeli për aferën e inceneratorëve, ka bërë rekurs në gjykatën e lartë,...

Young Boys shumë afër titullit në Zvicër, Voca me Luzernin pa...

0
Skuadra e Young Boysit shënon fitore minimale me rezultat 1:0 ndaj Luzernit, në takimin e javës së 34-të të elitës së futbollit të Zvicrës. Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24