Ballina Etiketimet Afatit

Etiketim: afatit

Mblidhet Konferenca e Kryetarëve, propozohet shtyrja e afatit të Komisionit Parlamentar...

0
Është mbledhur nën drejtimin e kryetares së Kuvendit Lindita Nikolla Konferenca e Kryetarëve, ku është miratuar edhe programi i punës periudhën 4 – 29...

Edhe pak orë nga mbarimi i afatit, Berisha kandidati i vetëm...

0
Ndërkohë që na ndaj edhe pak orë nga përfundimi i orarit zyrtar të dorëzimit të kandidaturave për kreun e PD-së, duket se deri më...

AKU kontroll në Korçë, zbulohen 10 ton miell jashtë afatit të...

0
Drejtoria Rajonale e Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, qarku Korçë në vijim të monitorimit të situatës dhe garantimit të sigurisë ushqimore kreu kontrollin zyrtar në...

Tatimet: Rinovoni certifikatën elektronike për fiskalizimin 30 ditë para përfundimit të...

0
Drejtoria e Pёrgjithshme e Tatimeve rikujton tё gjithё tatimpaguesit, tё cilёt prej 1 Janarit 2021 kanё nisur tё lёshojnё fatura tё fiskalizuara, se duhet...

Konfirmohen datat e afatit kalimtar në Premier Ligë

0
Federata angleze e ka konfirmuar datën se kur do të fillojë dhe kur do të mbarojë afati kalimtar veror. Ky afat do të fillojë të...

Fali Ramadani mbetet mbret i afatit kalimtar, Pjaniç e Sane vepër...

0
Se ndal dot as CoVid-19! Në një periudhë të turbullt, kur pasojat e pandemisë kufizojnë çdo veprimtari, agjenti Fali Ramadani vazhdon të godasë fuqishëm...

Reforma në limitet e afatit, SHBA bisedë “kokë më kokë” me...

0
Shtetet e Bashkuara  të Amerikës po luajnë një rol të fortë që palët të arrijnë dakortësinë për Rëformën Zgjedhore brenda afatit të zotuar. Prej orës...

24 orë nga mbarimi i afatit/ “Zgjedhorja”, Vasili: Asnjë lëshim Rilindjes...

0
“Refuzimi nga Rilindja i propozimit të Opozitës së Bashkuar, i cili garanton votën e lirë, eviton mbushjen e kutive të votimit si dhe barazi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24