Ballina Etiketimet Afatet

Etiketim: afatet

Marrëveshja për Arsimin në “Open Ballkan”/ Ministrja Kushi: Shkurtohen afatet për...

0
Ministrja e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi ka informuar sot në lidhje me marrëveshjen që nënshkruajnë mes tyre për arsimin tre vendet pjesëmarrëse në...

La Liga konfirmon afatet e reja kalimtare

0
Pandemia e COVID-19 ka shkaktuar ndryshime të shumta në edhe në botën e futbollit. Fillimisht, të gjitha ndeshjet e sportit më të popullarizuar në botë...

Ruçi letër Metës: Presim kandidaturën për kreun e KLSH, respekto afatet...

0
Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi, i është drejtuar me një letër Presidentit Ilir Meta ku i kërkon të propozojë kandidaturën për kreun e Kontrollit...

Gerta Meta: Reforma zgjedhore “luan” ping-pong me afatet, nuk ka pasur...

0
Shembja e Teatrit Kombëtar një javë më parë solli dhe trazira në politikë, ku opozita jashtëparlamentare deklaroi se nuk do të jetë pjesë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24