Ballina Etiketimet Aeroportit

Etiketim: aeroportit

Rama dhe Pacolli në kantierin e Aeroportit të Vlorës, investimi pritet...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama vizitoi sot kantierin e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës.Ai ishte i shqipëruar nga Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku...

Shqipëria ul taksat për turistët që vijnë përmes Aeroportit

0
Udhëtarët që do të hyjnë në Shqipëri me anë të transportit ajror do të paguajnë më pak prej muajit maj.Një vendim i Ministrisë së...

Përfitimet nga zgjedhja e transportit të aeroportit

0
Pavarësisht nëse po udhëtoni për tregti apo thjesht për dëshirën tuaj, të gjithë do të pajtohemi që aeroporti nuk është saktësisht një argëtim dhe...

Ja sa persona erdhën në Kosovë pas hapjes së aeroportit

0
Fluturimet në aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari” ishin ndërprerë qysh në muajin mars, për shkak të pandemisë së koronavirusit. Pas katër muajve, aeroporti u...

Vjedh canten me 250,000 dollare, arrestohet punonjesi i aeroportit – Lajmi...

0
Një i dyshuar i dytë është arrestuar në lidhje me vjedhjen e 250.000 dollarëve nga Aeroporti Ndërkombëtar John F. Kennedy....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24