Ballina Etiketimet Aeroportin

Etiketim: aeroportin

Grabitja në aeroportin e Rinasit/ Gjykata cakton dënimet për anëtarët e...

0
Gjykata e Posaçme ka dhënë vendimin në lidhje me grabitjen e Rinasit. Burime për median bëjnë me dije se Gjykata ka dënuar me 20 vite...

Investigimi/ Si e kaloi Rama aeroportin e Vlorës në duart e...

0
Nga Lindita Çela Më shumë se një shekull më parë, qyteti i Vlorës në brigjet e Adriatikut ngriti flamurin e Shqipërisë për herë të parë dhe...
U arrestua në aeroportin e Los Angelesit – ASAP Rocky lirohet nga burgu pasi pagoi mbi 500 mijë euro

U arrestua në aeroportin e Los Angelesit – ASAP Rocky lirohet...

0
Pushimi i Rihannas dhe ASAP Rockyt në Barbados përfundoi në një mënyrë që askush nuk e priste.Reperi amerikan u arrestua për një të shtënë...
Reperi ASAP Rocky arrestohet në aeroportin e Los Angelesit

Reperi ASAP Rocky arrestohet në aeroportin e Los Angelesit

0
ASAP Rocky, i njohur zyrtarisht si Rakim Mayers, u arrestua sot (e mërkurë) në Aeroportin Ndërkombëtar të Los Angelesit, konfirmon Fox News Digital.Reperi u...

​Rinisin fluturimet në Aeroportin e Prishtinës

0
Nga sot ka rifilluar operimi i plotë i fluturimeve të rregullta në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”. Kjo pasi që Qeveria ditë më...

VIDEO/ Vjen Charteri me turistët e parë në aeroportin “Nënë Tereza”

0
Aeroporti i Tiranës ka pritur ditën e sotme për herë të parë një Charter me turistë nga Bjellorusia. Ky është fluturimi i parë që...

Abrashi: Kosova rihap aeroportin brenda dhjetë ditësh

0
Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit në Qeverinë e Kosovës, Arban Abrashi, tha se pret që fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari” të...

“Blindohet” Rinasi/ Momenti kur Arbër Çekaj mbërrin në aeroportin e Rinasit...

0
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Dyzeldorfi, Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar A.Ç. (K.), 39 vjeç, banues në Tiranë. Ai...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24