Ballina Etiketimet Aeroporti i Vlorës

Etiketim: Aeroporti i Vlorës

Mbytet një person në portin e Vlorës

0
Një person, ende i paidentifikuar, është gjetur i mbytur në zonën e portit të Vlorës. Nuk dihet ende shkaqet e këtij incidenti tragjik.Trupi është...

Rama dhe Pacolli në kantierin e Aeroportit të Vlorës, investimi pritet...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama vizitoi sot kantierin e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës.Ai ishte i shqipëruar nga Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24