Ballina Etiketimet Aeroporti i Rinasit

Etiketim: Aeroporti i Rinasit

Trafik i rënduar në rrugën e Rinasit, drejtuesit e automjeteve drejt...

0
Ministrja shqiptare e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku bëri thirrje sot që të shmanget ngarkesa e panevojshme të rrugës drejt aeroportit të Rinasit.Në një...

Eurostat: Fluturimet nga Shqipëria tejkalojnë nivelin e pandemisë në janar-shkurt 2022,...

0
Tregu i fluturimeve në vend rezulton se e ka marrë veten, duke tejkaluar nivelet e përpara pandemisë në dy muajt e parë të këtij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24