Ballina Etiketimet Aeroportet

Etiketim: aeroportet

Hapen aeroportet/ Greqi, turizmi rikthehet në jetë

0
Turizmi në Greqi ka rifilluar të marrë frymë, ndërsa të gjitha aeroportet dhe portet do të rihapen për të ardhurit nga jashtë. Njerëzit bëjnë...

Greqia hap sezonin/ Hapen aeroportet në Selanik dhe Athinë

0
Sezoni turistik ka nisur në Greqi pas pandemisë së koronavirusit, ndërsa hotelet dhe plazhet po përpiqen të tërheqin vizitorë. Dy aeroportet kryesore të vendit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24