Ballina Etiketimet Aeroport

Etiketim: aeroport

Ndodh në aeroport/ Pasagjeri kapet me armë në pulën e pagatuar

0
Një armë pa leje është kapur në aeroportin Fort Lauderdale-Hollywood të Floridës. Mediat e huaja bëjnë me dije se arma është kapur brenda një pule...

Arrijnë turistët e parë në Shqipëri: Priten me lule dhe shampanjë...

0
Shqipëria ka hapur dyert për turistët në bregedetin e saj. Sot kanë arritur në aeroport turistët e parë të huaj, që janë pritur me...

Sokoli i komenton minifundet e vajzave në aeroport, Anita Haradinaj thotë...

0
Pritja e ngrohtë që iu bë futbollistëve dhe tifozëve anglez në Prishtinë, u komentua mjaft shumë edhe nga mediat e huaja, raporton Zëri.info. Por në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24