Ballina Etiketimet Aeroplan

Etiketim: aeroplan

Incidenti i Ramës në aeroplan, dëshmitari tregon detaje të reja: Kryeministrin...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar detaje të reja nga incidenti i kryeministrit Rama të ndodhur në avionin e Lufthansa-s gjatë fluturimit nga Gjermania për...

Media gjermane: Rama shoqërohet nga policia pasi refuzoi të vinte maskën;...

0
Drejtori i Komunikimit në Kryeministri, Endri Fuga ka reaguar sot pas një lajmi të publikuar nga media gjermane Der Spiegel, ku zbulohet se Kryeministri...
John Travolta merr licencën e pilotit për aeroplanët Boeing 737

John Travolta merr licencën e pilotit për aeroplanët Boeing 737

0
John Travolta po feston një moment historik të ri në jetën e tij.Duke shpërndarë një video të shkurtër në Instagram të dielën (20 mars),...

Gjira pas udhëtimit për në Kosovë: Udhëto njëherë me shqiptarë në...

0
Gjira ka reaguar ashpër me një postim të fundit. Reperja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi, pas një kohe, ka gjetur mundësinë për tu takuar me...

Si aeroplan, Francesca femra që merr vëmendjen e secilit mashkull

0
Francesca Farago është femra që secilin mashkull do ta bënte për vete. Bukuroshja kanadeze është 26 vjeçare dhe fotot e saj bëjnë namin në rrjetet...

Anulimi i vizitave drejt Amerikës/ Isa Mustafa: Delegacioni u nda përgjysmë...

0
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar në lidhje me anulimin e vizitës në Washington nga kryeministri Avdullah Hoti. “Për ne Washington u nis...

Përse duhet të vishemi mirë kur udhëtojmë me aeroplan

0
Njerëzve mund t’u bjerë të fikët në aeroplan më shumë se sa në tokë, për shkak të zvogëlimit të nivelit të shtypjes në kabinë Shumëkujt...

10 gjëra që mjekët nuk këshillojnë të vishni në aeroplan

0
Në vitin 2019, rekordi botëror mund të jetë caktuar për numrin e udhëtarëve që zgjodhën një aeroplan si mjetin e tyre të transportit Që nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24