Ballina Etiketimet Aeronautikës

Etiketim: aeronautikës

Dumoshi: Vdekja e Fatos Gërxhaliu do të lërë një boshllëk të...

0
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi ka ngushëlluar familjen, miqtë dhe federatën me rastin e vdekjes së parashutistit Fatos Gërxhaliu në një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24