Ballina Etiketimet Aeronautik

Etiketim: aeronautik

Iran: Dy zyrtarë të aeronautikës u martirizuan gjatë misionit

0
Dy zyrtarë të programit të aeronautikës së Iranit, mes të cilëve dhe një anëtar i Gardës Revolucionare, janë martirizuar gjatë kryerjes së misioneve, tha...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24