Ballina Etiketimet Adrola Dushi

Etiketim: Adrola Dushi

Merr ofendime të shumta rreth lidhjes së re dhe krahasohet me ish-gruan e Adisit, Fifi: Nuk i kam…

Merr ofendime të shumta rreth lidhjes së re dhe krahasohet me...

0
Filloreta Raçi-Fifi prej disa muajsh ka nisur një lidhje të re dashurie me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi, i cili më parë ka qenë...
Adrola Dushi përgjigjet për herë të parë në pyetjen se a është në lidhje me reperin Capital T

Adrola Dushi përgjigjet për herë të parë në pyetjen se a...

0
Ish-missi Adrola Dushi, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin "Më lër të flas".Ajo përballë vëllezërve Romeo dhe Donald Veshaj iu është përgjigjur...
“Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit”, Adrola Dushi uron ish-bashkëshortin për lidhjen me Fifin

“Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit”, Adrola Dushi uron ish-bashkëshortin...

0
Këngëtarja nga Ferizaj, Filloreta Raçi-Fifi, prej disa muajsh po shijon një lidhje të re dashurie me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi.Ky i fundit për...
Në lidhje me ish-bashkëshortin e saj, Adrola Dushi komenton për herë të parë veprimet e Fifit

Në lidhje me ish-bashkëshortin e saj, Adrola Dushi komenton për herë...

0
Bukuroshja Adrola Dushi ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin "Why Not" të Roza Latit.Mes të tjerash, ajo ka qenë e detyruar të...
Adrola Dushi rrëfen për momentet e vështira të jetës: Ka patur raste kur jam ndjerë që gjithçka u…

Adrola Dushi rrëfen për momentet e vështira të jetës: Ka patur...

0
Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi i ka kushtuar një pjesë të kohës së saj fansave në Instagram duke iu përgjigjur disa pyetjeve më...

Mike dhe modele, bukuroshet shqiptare duken si binjake!

0
  Adrola Dushi dhe Kristina Baki hyjnë në mesin e femrave më seksi shqiptare e këtë e kanë dëshmuar edhe së fundi. Me një fotosesion të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24