Ballina Etiketimet Adriola

Etiketim: Adriola

FOTO/ Fifi dhe Adis Patushi “përballen” me Adrola Dushin, kush i...

0
Pak ditë më parë, Xhensila Murtezaj festoi një vjetorin e themelimit të markës së saj të bukurisë. Këngëtarja e njohur bëri bashkë shumë miq...

“Ndjenjat veniten”/ Adrola Dushi zhgënjehet në dashuri

0
Adrola Dushi këto kohë ka marrë një pushim nga angazhimet si modele duke u fokusuar më shumë te jeta e saj personale që është...

‘Mos e tepro’! Adrola Dushi publikon mesazhin e koduar për partnerin

0
Modelja bukuroshe Adrola Dushi ka marrë vëmendjen e të gjithëve me anë të një statusi në rrjete sociale. Ajo ka shpërndarë një postim për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24